Tyče

Výztužné ocelové tyče dostupné v nabídce jsou široce používány ve stavebnictví. Jsou určeny pro vyztužování betonových a ocelových konstrukcí (vyztužení plotů, bran a zábradlí) i strojírenské výroby. Výrobky tohoto typu jsou známé vysokou pevností a odolností proti korozi a povětrnostním vlivům.

Plechy

V naší nabídce naleznete široký výběr desek pro různé aplikace. Plech je materiál odolný vůči atmosférickým změnám, je roztažitelný a snadno tvarovatelný.


Trubky

Ocelové trubky se používají v mnoha instalacích, které přepravují plyny, kapaliny nebo sypké materiály. Správně zvolené druhy surovin zaručují vysokou odolnost proti korozi, otěru, praskání a jinému mechanickému poškození.


Studené a horké sekce

Specializujeme se na obchod s ocelovými profily (ocelové profily) mnoha tvarů. Nabízíme tvarové profily válcované za studena a válcované za tepla. Náš produkt je v nejvyšší kvalitě a za velmi konkurenceschopnou cenu. Prodáváme ocelové profily v celé Evropské unii. Profily, které nabízíme, jsou vyrobeny z nejlepší oceli, perfektně se hodí pro svařování a pozinkování.

Výztužná ocel

Vyrábíme dlouhotrvající vysoce kvalitní výztužnou ocel v dobrých cenách, které budou skvělým řešením v jakémkoliv stavebním projektu většího rozsahu.


Drátěné Pletivo

Provádíme svařované sítě z hladkého a žebrovaného drátu pro individuální objednávky zákazníků. Vyrábíme sítě pro atypické ploty, akustické clony, betonové výztuže. Přizpůsobíme se vašim potřebám.